biznis uvery logo

Cash
back

Prečo
Biznis úver?

FAQ

Blog

Kontakt

O nás

Klientská
zóna

biznis úvery logo

Prečo využiť náš úver na podnikanie?

Investujte do rozvoja vášho podnikania bez prekážok s úverom na podnikanie

Podnikajte už dnes s istotou

Vybavte si svoj biznis úver, teraz aj s možnosťou poistenia

Zjednodušte si svoje podnikanie s úvermi na podnikanie od experta

Vytvorili sme pre vás produkt zohľadňujúci vaše individuálne potreby v podnikaní.
Nečakajte a využite všetky výhody, ktoré sme pre vás spojili do jedného úveru.

Poradcovia pre úver na podnikanie stojaci a usmievajúci sa vedľa seba

rýchly biznis úverSplatnosť až do 24 mesiacov

Sami si určíte dĺžku splatnosti podnikateľského úveru pre firmy. Minimálna dĺžka splatnosti úveru je 6 mesiacov.

rýchly úver biznisMinimum dokladov

Na vybavenie Biznis úveru už nepotrebujete kvantum dokumentov. Požadujeme len nevyhnutne potrebné doklady na posúdenie žiadosti.

rýchly úver biznisVyužitie na čokoľvek vo vašom podnikaní

S úverom na podnikanie môžete financovať neočakávané nákupy zariadení, strojov, potrebných zásob pre ďalšie podnikanie či preklenutie medzi náročnými obdobiami.

rýchly úver biznisRýchle spracovanie žiadosti

V podnikaní je čas dôležitý, preto našu odpoveď neodkladáme a informáciu o prvotnom predschválení úveru obdržíte okamžite po odoslaní žiadosti. Finančné prostriedky pre vaše podnikanie vám prídu na firemný účet do 24 hodín od schválenia úveru.

rýchly úver biznisOsobný prístup

Každú žiadosť o biznis úver posudzujeme individuálne na základe vašej právnej formy podnikania. V prípade akýchkoľvek nejasností a ťažkostí s vyplnením online žiadosti o biznis úver, nás neváhajte kontaktovať a my vám poradíme, ako postupovať ďalej.

rýchly úver biznis Požičajte si koľko potrebujete

Úver na podnikanie vám poskytuje možnosť pokryť krátkodobé investičné zámery do výšky 3000 EUR. Minimálna výška čerpania úveru je 500 EUR.

rýchly úver biznisBez poplatkov

Zabudnite na zbytočné poplatky. Za posúdenie žiadosti, poskytnutie a správu úveru na podnikanie, neplatíte žiadne poplatky.

rýchly úver biznisÚplne online

Biznis úver vybavíte rýchlo a bezpečne z pohodlia vášho domova bez akejkoľvek návštevy pobočky či osobného stretnutia finančného poradcu.

rýchly úver biznisProfesionálne služby

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nášho Call Centra. Náš profesionálny tím vám zodpovie na všetky vaše otázky. Bezplatná infolinka je vám k dispozícii v pracovných dňoch počas pracovnej doby. Číslo na infolinku nájdete na každej našej podstránke.

rýchly úver biznisFérový prístup

Transparentné zmluvné dojednania bez dodatočných zmien.

rýchly úver biznisSme najlepší

Bezkonkurenčný poskytovateľ úverov v nebankovom sektore.

Ako vám pomôžu úvery na podnikanie

S Biznis úverom naštartujete svoju kariéru alebo posuniete svoje podnikateľské nápady omnoho ďalej. Nechajte sa inšpirovať ľuďmi z vášho okolia.

jahodovo-malinovo-čučoriedková cukrárska torta, úvery pre firmy

Cukráreň

Chcete podnikať a splniť si sen cukrárky a vlastniť svoju cukráreň? Vďaka Biznis úverom si tento sen splníte rýchlo a jednoducho. Úver na podnikanie pokryje vaše výdavky na profesionálne cukrárenské zariadenia či iné cukrárenské potreby.

Kuriérska služba

Keď sa potrebujete v živote posunúť, nie je čas na zbytočnú byrokraciu. Úver na podnikanie získate rýchlo a ľahko iba s minimálnym dokladovaním. Nečakané servisné udalosti vyrieši Biznis úver za vás. Peniaze dostanete ihneď na firemný účet, do 24 hodín po schválení žiadosti.

červené nákladné auto, úver na podnikanie aj pre kuriérov
úver na podnikanie na stolárske dláto

Stolárstvo

Pokazil sa vám vrták, stolárska zvierka či elektrický hoblík? Prostredníctvom úveru na podnikanie si viete požičať finančné prostriedky, na kvalitné stolárske príslušenstvo, až do výšky 3000 Eur a rozložiť si splátku až na 24 mesiacov. Vďaka online žiadosti a promptnému schvaľovaciemu procesu, peniaze obdržíte takmer okamžite.